GastroPrůvodce.cz

flag-cs
fofr24

Navštivte

Vámi zadaná adresa: .
zadat jinou adresu
Hledat v:
rozvozech jídel
denním menu
akcích podniků
katalogu
Nabídka:
Typ rozvozu:
Rozvoz i výdej
Pouze výdej
Pouze rozvoz
Typ platby:
Hotově
Kartou
Ostatní
Cena za rozvoz:
Maximální minimální objednávka:
Pouze akce:

O projektu

GastroPrůvodce.cz je projektem společnosti LEONN promotion s.r.o., zabývající se dodávkami zboží a služeb do gastronomie od roku 1993. O Gastronomii se zajímáme velmi intenzivně - poskytujeme poradenství, založili jsme odborný portál pro gastronomii GastroTrend.cz, pražíme vlastní značku kávy, dovážíme nealkoholické nápoje a provozujeme několik gastronomických podniků od kavárny až po cocktail bar.


Potřeby a problémy tohoto oboru tak známe ze všech úhlů. Víme, že pokud má být gastronomický podnik úspěšný, je potřeba, aby se odlišoval od jiných v okolí a hlavně byl pořádně vidět.


Logickým krokem tak pro nás bylo založit portál GastroPrůvodce.cz, který má za cíl pomoci gastronomickým podnikům nejen se zviditelnit, ale i jim zvednout obrat, naplnit podnik lidmi, kteří se nebojí utrácet, usnadnit práci a také ušetřit. Víme o čem mluvíme, našim podnikům se daří, přestože nejsou na nejlepších adresách, dáváme si totiž záležet, aby se o nás stále mluvilo, byli jsme v něčem jiní, noví, aby náš sortiment byl kvalitní a pestrý, personál na úrovni, obsazenost podniku ideální, náklady co nejnižší a dodavatelé co nejštědřejší. A to nás vážně baví. Uvědomujeme si, že každé drobné změny nám dokáží vydělat či ušetřit nemalé peníze.GastroPrůvodce tak není jen jeden z mnoha portálů, který zobrazuje nějaké konkrétní informace. Víme, že:


MÁTE MÁLO ČASU
- všechny služby tak máte na jednom místě. Nemusíte řešit denní menu někde, rozvoz jídel jinde a rezervace tam. Vše uděláte pohodlně v jedné administraci, zpracováváte méně faktur... - Váš podnik, rozvozy, rezervace, fotogalerie nastavíme za Vás


NECHCETE PLATIT IHNED
- informace o podniku zveřejňujeme zcela zdarma. Je jen na Vás, jestli chcete doplňkové služby. Využít můžete i nadstandardních služeb bez poplatků za zobrazování, rozesílání denních menu či akcí. Stačí si aktivovat verzi výdej/rozvoz pro podniky, které se zabývají prodejem přes ulici, nebo vlastním rozvozem. U této služby si bereme provizi pouze za uskutečněné objednávky prostřednictvím GastroPrůvodce. Váš podnik tak využívá všech služeb, za které jiní platí a je jen na nás, zda Vám dokážeme zvýšit obrat prostřednictvím objednávek přes nás.


CHCETE BÝT VIDĚT
- tak jak Vás i běžného uživatele nebaví hledat rezervace někde, odebírat denní menu jinde, sledovat akce podniků tam a tam. Uživateli nenabízíme jen toto pohodlí, motivujeme ho k objednávkám nebo rezervacím ve Vašich podnicích formou štědrého věrnostního programu, řadou soutěží a silným marketingem. Díky tomu je i Váš podnik oproti jiným více vidět.


UŠETŘIT NA VÝDAJÍCH
- naše služby jsou za hubičku, ne-li zcela zdarma - nejsme jen portál. GastroPrůvodce Vám díky větším odběrům (je nás přece mnoho) může nabídnout levnější spotřební materiál, speciální akce dodavatelů, ale i školení personálu za úplně jiných podmínek, poradenství...


Jsme otevřeni Vašim návrhům a tak když se Vám něco nezdá, nebo se Vám naopak něco líbí, budeme moc rádi, když nám to napíšete a pomůžete nám tak získat zpětnou vazbu a dále se rozvíjet. GastroPrůvodce.cz je zde pro Vás a Vaše zákazníky.

Kdybych za Vámi přišel a nabídl Vám 300 korun, když mi na oplátku dáte 50 Kč. Souhlasili byste? Přesně tak funguje GastroPrůvodce.cz
Petr Bedřich, jednatel

GastroPrůvodce.cz je úžasný projekt, kde najdete vše na jednom místě. Už nemusíte zadávat zvlášť denní menu, akce nebo rozvoz na několik různých stránek. Stačí jedna adresa a to GastroPrůvodce.cz. Do jeho vývoje jsme promítli zkušenosti, jež jako ryze česká společnost sbíráme již od roku 1993. Provozujeme jak vlastní gastronomická zařízení, tak do nich dodáváme zboží. Proto známe restaurační prostředí od provozovatele, přes dodavatele až po zákazníka a dokážeme rychle reagovat na všechny Vaše podněty. Věřím, že budete s GastroPrůvodcem spokojeni.
Antonín Bedřich, jednatel